יום ו', ז’ בניסן תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת יחודיות בית הספר מרחבי כיתות גלריה עיתון בי"ס לוח אירועים חודשי חדר מורים יצירת קשר
שיר זה הוא המוטו של בית הספר. וודאי הבחנתם שהוא מופיע במרחב הכניסה ובתעודה. בביצועה של חווה אלברשטיין.
קרא עוד...
אני מאמינה שכל אחד יכול בדרכו שלו, ומתפקידנו לעיתים לסייע לאחרים למצוא את הדרך או להתגבר על הקשיים שבדרך. הגרסה בעברית היא בביצוע של אריק לביא, המקור מבוצע על ידי פרנק סינטרה. (יעל בוץ)
קרא עוד...
לכבוד ראש חודש כסלו, אנו שרים את הפיוט "ברכנו" לבוא הגשמים. גרסה זו בביצועו של שימי תבורי.
קרא עוד...
שיר שמתאים לחלומות, לתקוות של כל אחד ואחד מאיתנו בארץ ובעולם. הביצוע האלמותי של גו'ן לנון.
קרא עוד...
רמי פורטיס, אחד מחלוצי הרוק הישראלי, שר בשיר הזה על התחושה שלו כלפי מדינת ישראל. פורטיס מבטא כיצד הוא מרגיש שהיחס של המדינה כלפי האחר והשונה הפך להיות רע מאד, וכיצד הוא, שמקפיד להתייחס לכולם בצורה שווה, מרגיש שונה בשל כך.
קרא עוד...
אחד השירים המוכרים ביותר של להקת "פינק פלויד", ואחד השירים המושמעים ביותר בארבעים השנים האחרונות. דיוויד גילמור, גיטריסט הלהקה, מנגן כאן את אחד הסולואים המשפיעים ביותר במוזיקת הרוק. השיר מציג את שני הפנים של הלהקה, ושרים בו שנים מחבריה - רוג'ר ווטרס בבתים, דיוויד גילמור בפיזמון.
קרא עוד...
שיר המביע אהבה וגעגוע. עמיר בניון כמבצע מביא לידי ביטוי את הרב תרבותיות במדינת ישראל.
קרא עוד...
כי למילים יש כוח רב - ונעשה בתבונה אם נעשה בהן שימוש רק למילים טובות ולא לפוגעות.
קרא עוד...
כי בזכות אמונה, שאיפה ועשייה, אין גבול ליכולות שלנו.
קרא עוד...
השיר הזה של קרן פלס מבטא את החשיבות ברוגע, מנטרל דאגות ומדגיש שאין צורך להתרגש מתקופה שהיא קשה או מעייפת.
קרא עוד...
נעימה המוכרת מאד בישראל בזכות הגרסה המקומית לה זכתה. המקור מבוצע על ידי להקה ארמנית בשם "נייט ארק" (Night Ark). הלהקה הופיעה בישראל מספר פעמים, בעיקר בפסטיבל הע'וד בירושלים.
קרא עוד...
להקת פרל ג'ם (Pearl Jam), המבצעת את השיר, נחשבת לאחת מלהקות הרוק המצליחות והמוצלחות ביותר בעשרים השנים האחרונות. השיר הזה נחשב לאחד מהשירים המוכרים ביותר שלהם, ובו סולו גיטרה מוכר מאד.
קרא עוד...
שיר זה מבוצע על ידי הגיטריסט והזמר האמריקאי ג'ימי הנדריקס (Jimi Hendrix), הנחשב על ידי רבים לגיטריסט המשפיע ביותר במוזיקת הרוק. גיטריסטים רבים הצהירו שהשיר הזה גרם להם לרצות להתחיל לנגן, ועד היום הוא נחשב לאחת מאבות הפינה של מוזיקת הרוק.
קרא עוד...
אחת מהנעימות המוכרות שנכתבו בחמישים השנים האחרונות, ומזוהה מאד עם סרטי מערבונים. הלהקה המבצעת היא להקת הצלליות (The Shadows), להקה בריטית שזכתה להצלחה גדולה. הלהקה ידועה בהופעותיה שהיו משעממות למראה, אך זאת במטרה להדגיש את המוזיקה על פני החזות.
קרא עוד...
הלהקה הישראלית "הצ'רצ'ילים" מבצעים את הגרסה שלהם לשתיים מיצירותיו של באך. הלהקה נחשבת לאחת מפורצות הדרך במוזיקה הישראלית, אך היא מוכרת יותר כלהקה שליוותה את אריק אינשטיין בחלק גדול מאלבומיו.
קרא עוד...
השיר רוח סתיו בביצועו של גרי (גרשון) אקשטיין, שהביא לארץ צלילים שלא נשמעו בה באותה התקופה. ניגן המון עם שלמה ארצי ותרם רבות להצלחתו הגדולה.
קרא עוד...
דבר המנהלת
גלישה בטוחה
למידה בשעת חירום
ייחודיות
למידה משמעותית
"מציאות חיינו באחריותינו "
מידע להורים
מרחבי כיתות
קישורים מומלצים
רדיו "ראשונים"
מצגת ספרייה תשע"ו
צור קשר
תחומי דעת